Stipriausi Lietuvoje 2018

Stipriausi Lietuvoje 2018

Tapome vieni iš "Stipriausių Lietuvoje 2018"


TOP įmonė 2018

TOP įmonė 2018

2018-tais patekome tarp 6% patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos TOP Įmonių

"Magnus Residence" - kitokiam gyvenimo standartui

"Magnus Residence" - kitokiam gyvenimo standartui

"Daugiabutis gyvenamasis namas Gedimino pr. 47, Vilniuje, - istorinio paveldo ir patogaus modernumo pusiausvyros pavyzdys. Pastatas orientuotas į šiuolaikinį žmogų, ieškantį komforto ir estetikos", - sako UAB "Keista" vadovas Gintautas Kazlauskas

Palikti negalima griauti

Palikti negalima griauti

Projektas "Magnus residence" - išskirtinis gyvenamosios paskirties pastatas pagrindinėje miesto arterijoje, Gedimino prospekte. Pati vieta jau savaime nustatė tam tikrus reikalavimus, gerokai aukštesnius nei standartiniam daugiabučiui. Todėl neatsitiktinai šiam sudėtingam ir svarbiam projektui įgyvendinti buvo pasirinkta įmonė "Keista" - dėl joje dirbančių specialistų aukštos kvalifikacijos bei patirties statant sudėtingus statinius ir patikimumo atstovaujant klientams.

ĮKVEPIANČIAM GYVENIMUI Rūtų g. 21

ĮKVEPIANČIAM GYVENIMUI Rūtų g. 21

„Rūtų 21“ – tai išskirtinis gyvenimo stilius ir maksimalus privatumas, aukšto efektyvumo inžineriniai sprendimai ir natūralus medžiagiškumas, šiuolaikinės urbanistikos tendencijas atliepianti pastato architektūra ir ryškus vizualinis supančios gamtinės aplinkos dominavimas.

Informacija

Informacija

UAB "Keista" jums delsiant vykdyti savo įsipareigojimus daugiau kaip 30 dienų, teikia informaciją apie Jūsų tapatybę, kontaktinius duomenis ir kredito istoriją, t.y. finansinius ir turtinius įsipareigojimus ir jų vykdymą, skolas ir jų apmokėjimą, Kredito biurui UAB “Creditinfo Lietuva” (įmonės kodas: 111689163, adresas: A. Goštauto g. 40A, LT 01112 Vilnius, Lietuva, www.manocreditinfo.lt, tel.: (8 5) 2394131). 

Informaciniai Pastato Modeliavimo kursai

Informaciniai Pastato Modeliavimo kursai

Siekiame tobulėti ir neatsilikti nuo naujovių statybos sektoriuje, tad 2018 m. kovo 5–19 d. įmonės darbuotojai dalyvavo mokymuose ir išklausė Autodesk Autorizuotų Mokymo Centrų (ATC) kursą. Įgijome žinių apie BIM procesą bei jo valdymą Autodesk Navisworks Manage programa...